תקנון
האתר משמש כחנות וירטואלית לממכר בגדים ומוצרי אופנה והוא בבעלות ״מיטל סופר״ ומנוהל על ידה.
לכל שאלה ו/או הבהרה ו/או בירור ניתן לפנות ישירות לשרות הלקוחות של האתר בדוא"ל 
בכל מקום בתקנון זה, נעשה שימוש בלשון נקבה, הכוונה גם לזכר.
תקנון זה הינו הבסיס החוקי להזמנות ולגלישה באתר והוא בלבד מסדיר את היחסים בין הנהלת האתר לבין הגולשת באתר ו/או המזמינה דרך האתר.
כל המבצעת הזמנה ו/או רכישה דרך האתר מצהירה, כי עם ביצוע הפעולה, היא קראה תקנון זה, וכי היא מסכימה לכל הוראותיו ותנאיו של תקנון זה, וכי לא תהיה לה או למי מטעמה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או ״מיטל סופר״ ו/או הנהלת האתר ו/או מי ממנהליה ו/או עובדיה, בכל הקשור להוראות והתנאים של תקנון זה.

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת.
כל המחירים באתר מופיעים על גבי המוצרים ונקובים בשקלים חדשים.
מחירי המוצרים כוללים מע"מ על פי חוק.
המחירים אינם כוללים דמי משלוח.

הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת ובלא צורך במתן הודעה מוקדמת. המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצעה הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת תהליך ההזמנה (הכולל את מסירת פרטי כרטיס אשראי). אם עודכנו המחירים לפני השלמת תהליך ההזמנה, תחויב הלקוחה לפי המחירים המעודכנים.
תמונות המוצרים המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות כלל את הנהלת האתר. כן מוסכם ומובהר, כי הנהלת האתר תעשה כמיטב יכולתה כדי להציג בפני לקוחותיה תמונות מדויקות ככל האפשר.
הנהלת האתר עושה ככל יכולתה לוודא שהמידע המוצג באתר יהיה המידע השלם והמדויק ביותר אך יובהר, כי עלולים להופיע בו, בתום לב, אי דיוקים או שגיאות וכי הנהלת האתר לא תישא באחריות כל שהיא הנובעת מהן או קשורה אליהן.
הנהלת האתר אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כל הפריטים שתמונותיהם מופיעות באתר.
הנהלת האתר רשאית להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות. הנהלת האתר רשאית בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנותם, בלא צורך במתן כל הודעה מוקדמת.

רכישת מוצרים תתבצע על ידי לקוחה רשומה באמצעות מילוי טופס הזמנה המופיע באתר. מילוי כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע ההזמנה. לשם הבטחת ביצוע ההזמנה במהירות, ביעילות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת כל הפרטים במדויק. במקרה של מסירת פרטים שגויים במועד ביצוע ההזמנה, לא תוכל הנהלת האתר להבטיח כי המוצרים יגיעו ליעדם. היה והמוצרים יחזרו למשרדי הנהלת האתר בשל מסירת פרטים שגויים, תחויב הלקוחה בתשלום דמי טיפול ומשלוח.
הנהלת האתר לא תעשה כל שימוש בפרטי הלקוחה, ופרטיה לא יועברו לגורם שלישי אלא אם מתחייב בחוק.

ביטול עסקה יינתן במידה והלקוחה תשלח את הפריטים בגינם היא מבקשת זיכוי בתוך 7 ימי עסקים (ימי עסקים – ימים א-ה, לא כולל ימי שישי, שבת, חג וערבי חג) מהיום בו התקבל המוצר בכתובת אותה מסרה הלקוחה במועד ההזמנה, זאת בתנאי שמסרה פרטים נכונים.
במידה ולא שלחה הלקוחה את הפריטים בגינם היא מבקשת זיכוי בתוך פרק זמן של 7 ימי עסקים ממועד קבלת ההזמנה, לא יינתן זיכוי כספי או זיכויי למימוש באתר או בבוטיק. 
זיכוי כספי יועבר לאמצעי התשלום באמצעותו בוצעה ההזמנה בלבד, בכפוף ללוחות הזמנים של חברת האשראי ו/או פייפאל. הזיכוי יבוצע באותם התנאים בהם התבצעה העסקה. קרי, עסקה שבוצעה בתשלומים - תזוכה בתשלומים, עסקה שבוצעה בתשלום אחד, תזוכה בתשלום אחד. לא ניתן לזכות כרטיס אשראי אחר או אמצעי תשלום שונה מזה שמסרה הלקוחה בעת ביצוע ההזמנה.
עבור הזמנה שנרכשה בסייל יינתן זיכוי למימוש באתר או בבוטיק מיטל סופר בפרישמן 42 תל אביב בלבד.
 
במקרה של תשלום שבוצע באמצעות פייפאל - יועבר הזיכוי לחשבון הפייפאל ממנו בוצע התשלום בלבד.
 
לא ניתן לבצע זיכוי כספי בכרטיסי חיוב מיידי (כרטיסי דיירקט) עסקאות שבוצעו באמצעות כרטיסי דירקט יזוכו בזיכוי למימוש באתר בלבד (קרדיט).
במידה ולא הודיעה הלקוחה להנהלת האתר על פגם כלשהו במוצר בתוך 24 שעות מיום קבלתו, הדבר מהווה הסכמה כי לא נפל כל פגם וכי ללקוחה ו/או המזמינה לא תהיה כל טענה כנגד האתר וֿ/או הנהלת האתר לעניין קיומו של פגם כלשהו בפריט.
 
מובהר כי לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.

אופן החזרת המוצרים - הלקוחה תשלח את המוצר חזרה על חשבונה  באמצעות דואר רשום לכתובת מיטל סופר, שבטי ישראל 19, רמת השרון, מיקוד: 4726702 בצירוף שם, מספר הזמנה וטלפון.

מקרה שקיבלתם מוצר שגוי או חלילה פגום, נשמח לסייע לכם בטלפון 5329986- 03  או במייל meytalsoferboutique@gmail.com
 
 זיכוי כספי לא יינתן במקום אלא רק דרך האתר ולאמצעי התשלום אותו סיפקה הלקוחה במועד ההזמנה. זיכוי למימוש נוסף (קרדיט) באתר תקף רק לאתר.
 
שמי לב, בגדי ים והלבשה תחתונה אינם ניתנים להחלפה או החזרה בהתאם להנחיית משרד הבריאות.

 אספקת המוצרים שנרכשו תבוצע באמצעות חברת שליחויות בכפוף לאמצעי המשלוח שנבחר על ידי הלקוחה במועד ההזמנה. במסגרת זמן האספקה שצוין בעת ההזמנה, ובכפוף לזמני השירות של חברת המשלוחים.
דמי המשלוח יצוינו בתום תהליך ההזמנה תחת רשימת המוצרים שנבחרו, וייגבו בעת ביצוע ההזמנה. במקרה של עסקה בתשלומים, ייתכן ודמי המשלוח ייגבו במסגרת התשלום הראשון.

הנהלת האתר מתחייבת לארוז ולהוציא את ההזמנות לחברת המשלוחים  בתוך 5 ימי עסקים מאישור ההזמנה על ידי האתר.
ההזמנות ישלחו באמצעות חברת שליחים המספקת לרוב חלקי הארץ בתוך 3 ימי עסקים מהמועד בו נמסרו לחברת המשלוחים.


האפשרות להזמין מוצרים באתר מוגבלת לאזורים בהתאם למפת אזורי החלוקה של חברת המשלוחים. הנהלת האתר רשאית- אך לא מתחייבת - לספק את השירות גם אל מחוץ לאזורי החלוקה, בתיאום טלפוני מראש. לכן גם אם הזמנה כזו התקבלה ונקלטה במחשבי האתר, לא תהיה חייבת החברה לספקה.
מועדי האספקה המפורטים לעיל אינם חלים על מוצרים שאזלו מהמלאי.
הנהלת האתר אינה יכולה לקחת אחריות על עיכובים של חברות השילוח השונות, אך תעשה כל שביכולתה על מנת לפתור כל בעיה.
 
x

#{title}

#{text}

#{price}